karczma rybna

Nasze menu

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym MENU (ważne od 14.09.2019)

Menu_Karczmy 09.2019.pdf


Od 2020 roku można odpłatnie WYNAJĄĆ DREWNIANĄ WIATĘ (zdj. na samym dole), z drewnianymi stołami i ławami w środku oraz miejscem na ognisko lub grilla tuż obok (wiata stoi na trawiastym terenie tuż obok paśnika dla danieli). W cenie zapewniamy drewno na opał. Kontakt w sprawie wynajmu wiaty: 881 778 707 lidia@raftowicz.pl.

 

logo Dolina Baryczy PolecaNasze menu bazuje głównie na potrawach z ryb słodkowodnych, hodowanych w naszym Gospodarstwie Rybackim "Ruda Żmigrodzka". W menu króluje oczywiście karp milicki podawany na kilka sposobów, a także szczupak, sum, sandacz czy amur. Ze względu na oczekiwania naszych Gości można u nas również skosztować rybę morską.


Wszystkie nasze potrawy z ryb słodkowodnych posiadają Znak Dolina Baryczy Poleca, który co roku staramy się odnawiać. Jest on gwarancją wykorzystania najwyższej jakości produktów regionalnych, pochodzących ze sprawdzonego ekologicznego źródła, jak np. ryby z Gospodarstwa Rybackiego w Rudzie Żmigrodzkiej, które od ponad 25 lat zajmuje się hodowlą i sprzedażą ryb.

 
      

                        

Na zdjęciu poniżej drewniania wiata jeszcze w trakcie budowy. 

Godziny otwarcia Karczmy Rybnej

Karczma Rybna

nieczynne do odwołania      

 sobota - niedziela
 
 12:00 - 19:00

                            

 
 
 
 

Aktualności

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju i decyzją rządu w kwestii ograniczenia działalności gastronomicznej
 
… nasza Karczma Rybna w Rudzie Żmigrodzkiej została ZAMKNIĘTA do odwołania
Pokaż więcej
Koniec roku 2019 oraz początek 2020 to czas zakończenia ważnych inwestycji na terenie naszego Gospodarstwa Rybackiego "Ruda Żmigrozdka", które realizowane były w ramach dotacji z Unii Europejskiej. 
Pokaż więcej